Майстерність у повітрі

Дата: 13.04.2024 14:10
Кількість переглядів: 5

Авіа змаганнями і не тільки завершується тиждень майстерності науково-технічного напряму. Керівник гуртка Юрій Буйвал провів коротку презантацію своєї творчості для вихованців Ярославецького ліцею. Діти спробували свої сили в точності випилювання та склеювання крил для моделей літачків, а потім перейшли до авіа-змагань на дальність польоту, в результаті яких всі учасники посіли такі місця:

1 місце – Василько Дмитро (Ярославецький ліцей);

2 місце - Козлова Вікторія (Ярославецький ліцей);

2 місце – Мордич Сергій (Кролевецький ліцей №5);

3 місце – Чумак Владислав (Ярославецький ліцей);

3 місце – Христосенко Ярослав (Кролевецький ліцей ім.М.Лукаша №2).

Після участі в змаганнях, діти розійшлись по гуртках «Макраме», «Авіамоделювання», «Історико-технічне моделюванні», «Інформаційні технології» та «Картинг». І хоч по сигналу повітряної тривоги заняття завершились - всі діти отримали приємні емоції від проведеного дня!